Loading...
Waterski & wakeboard 2020

Waterski & wakeboard 2020

Дорогі друзі,

Мені приємно вітати вас у місті Дніпро на першому Всесвітньому університетському чемпіонаті з водних та вейкбордів.

Міжнародна університетська федерація спорту (FISU) визнає, що для того, щоб бути тут, потрібно багато перемог, і великих, і маленьких. Багато з цих перемог принесуть результати, які легко розпізнати, як виграшний бал у гонці чи грі. Інші менш відчутні, як пошук правильного балансу між навчанням та навчанням. Усі однаково важливі.

Наша робота у FISU орієнтована на надання можливості студентам – лідерам завтрашнього дня – позитивно впливати на їхній досвід міжнародного університетського спорту. Незалежно від того, чи студент виступає чемпіоном, чи допомагає в організації змагань чи відвідує підтримку команди, ми знаємо, що всі вони можуть винести важливі життєві уроки через спорт. Ці уроки не можна просто викладати в лекційній залі чи аудиторії.

Протягом 24-27 вересня ви змагатиметесь разом з деякими найкращими спортсменами-студентами світу. Чемпіонат Світового університету вимагає майстерності, атлетизму та однодумливої рішучості зробити все можливе. Але поза конкуренцією, FISU закликає всіх використати цей момент у повній мірі. Нехай ви повернетесь додому зі спогадами, які триватимуть все життя і, можливо, навіть, якісь нові друзі з далеких місць.

Беручи участь у Всесвітньому чемпіонаті з водного спорту та вейкборду FISU, ви стаєте частиною історичного руху, який розростається понад 70 років. Я рекомендую вам розглянути, як ви найкраще можете написати свою сторінку в цій історії.

Жодна з подій FISU не була б можливою, тим часом, без доброї щедрості наших господарів. Хочу висловити щиру подяку Національній федерації університету спорту України та організаторам за їх відданість. Впевнений, ви зробите те саме.

FISU також вдячний за постійну підтримку Міжнародних спортивних федерацій. Разом ми прагнемо забезпечити найвищий рівень технічної майстерності, як на полі, так і поза ним. Ми залишаємось впевненими, що кращі спортсмени-студенти заслуговують ні на що менше.

Впевнений, що Чемпіонат світу з водного спорту та вейкборду FISU у Дніпрі надасть вам усі можливості для блиску, і я бажаю вам удачі!

Олег Матицин
Президент FISU

Шановні пані та панове, ми раді представити Бюлетень 1 “THE 2020 FISU WORLD UNIVERSITY WATERSKI & WAKEBOARD CHAMPIONSHIPS”